datum aukce 22. 04. 2018 13:30
168
prodáno za: 260 000 CZK
vyvolávací cena: 160 000 CZK

18. Malich Karel *1924

Bez názvu, 1962 - kvaš, papír, rám, sklo, 64,5 × 88 cm, sign. PD K. Malich 1962Provenience: Dílo pochází ze sbírky významného pražského sběratele. Odhadní cena 180 000–240 000 Kč

7****1 260 000 CZK 22. 04. 2018 13:47:41
Sál 250 000 CZK 22. 04. 2018 13:47:38
7****1 240 000 CZK 22. 04. 2018 13:47:19
Sál 230 000 CZK 22. 04. 2018 13:47:18
Sál 220 000 CZK 22. 04. 2018 13:47:17
7****1 210 000 CZK 22. 04. 2018 13:47:05
7****5 200 000 CZK 22. 04. 2018 13:47:00
7****1 190 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:59
7****5 180 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:54
7****1 170 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:37
7****5 160 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:30