datum aukce 22. 04. 2018 13:30
233
prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

17. Merta Jan *1952

Průvodce, 1992–1996 - akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 20,5 × 10 cm, sign. PD Jan Merta, 92–96, zn. na rubu Průvodce, 92–10/96

Sál 16 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:10
7****5 15 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:07
Sál 15 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:07
7****5 14 000 CZK 22. 04. 2018 13:46:02
Sál 13 500 CZK 22. 04. 2018 13:46:02
7****5 13 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:58
1****7 12 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:58
7****5 11 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:58
Sál 10 500 CZK 22. 04. 2018 13:45:58
7****5 10 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:57
Sál 9 750 CZK 22. 04. 2018 13:45:57
7****5 9 500 CZK 22. 04. 2018 13:45:52
Sál 9 250 CZK 22. 04. 2018 13:45:52
Sál 9 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:48
7****5 9 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:46
1****7 8 500 CZK 22. 04. 2018 13:45:46
7****5 8 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:38
1****7 7 500 CZK 22. 04. 2018 13:45:38
7****5 7 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:32
1****7 6 500 CZK 22. 04. 2018 13:45:32
7****5 6 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:24
7****7 5 500 CZK 22. 04. 2018 13:45:24
7****5 5 000 CZK 22. 04. 2018 13:45:22