datum aukce 22. 04. 2018 13:30
76
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

159. Trampota Jan 1889–1942

Jarní krajina s chalupami - olej, plátno, rám, 35 × 45,5 cm, na rubu razítko z pozůstalosti akademického malíře Jana Trampoty 1889–1942Provenience: Z pozůstalosti autora.

Sál 70 000 CZK 22. 04. 2018 15:11:34