datum aukce 22. 04. 2018 13:30
53
vyvolávací cena: 26 000 CZK

157. Rabas Václav 1885–1954

Cesta s topoly, 1936 - olej, plátno, rám, 44 × 31 cm, sign. LD V. Rabas 36, na rubu papírový štítek Českého hudebního fonduProvenience: Dílo bylo v majetku Českého hudebního fondu v Praze.