Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#155
Vídeňský mistr přelomu 19./20. stol.
#155
151-200
287 zobrazení
15 000 Kč
Aukční dům Sýpka
22. 4. 2018 13:30
48. aukce
Aukční katalog
Dáma s kloboukem - pastel, tužka, papír, rám, sklo, 48,5 × 36 cm, sign. PN VN
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript