#153

#153

151-200
417 zobrazení
7 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
22. 4. 2018 13:30
48. aukce
48. aukce

Brož - pravděpodobně 1. čsl. punc, Čechy, počátek 20. let 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, ametyst, perleť, oválná brož se stylizovaným fl orálním dekorem odpovídá svým tvaroslovím pracím z fy Javůrek-Vrabec Praha pro Artěl, délka 5 cmLit.: srovnej: Artěl, Fronek, Artěl, Umění pro všední den 1908–1935, UPM Praha, Arbor Vitae, 2009, s. 247, 248.