datum aukce 22. 04. 2018 13:30
63
vyvolávací cena: 24 000 CZK

134.

Skříňka, ARTS AND CRAFTS, fa - nečitelné razítko na pantu, Velká Británie, počátek 20. stol., světlé dřevo, bílý obecný kov, jemná geometrická intarzie na vnitřní straně dvířek, závěsná skříňka, rozměr 60 × 36 × 19 cm