#134

#134

101-150
510 zobrazení
24 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
22. 4. 2018 13:30
48. aukce
48. aukce

Skříňka, ARTS AND CRAFTS, fa - nečitelné razítko na pantu, Velká Británie, počátek 20. stol., světlé dřevo, bílý obecný kov, jemná geometrická intarzie na vnitřní straně dvířek, závěsná skříňka, rozměr 60 × 36 × 19 cm