datum aukce 22. 04. 2018 13:30
46
vyvolávací cena: 90 000 CZK

132. Soukup Vít 1971–2007

Žlutý šaolinec, 2006 - olej, plátno, rám, 125 × 91 cm, sign. na rubu V. Soukup 2006Dílo patří do malířského cyklu Armáda pro republiku a bylo prezentováno na výstavách Vít Soukup, Všechno, co zbylo, Divus 15. 2. 2013– 16. 3. 2013 a Armáda pro republiku, Karlín Studios, 2007. Publikováno: katalog výstavy Vít Soukup – The Rest of the Best, GAVU Cheb 2011