100 000 CZK
vyvolávací cena:
100 000 CZK

Ze série Postnaturalia, 2016–2017 - kombinovaná technika, dřevěná deska, 103 × 73 cm, sign. na..

36 000 CZK
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Bez názvu, 1969 - serigrafi e, 41,5 × 58,5 cm, sign. PD K. Malich 1969Dílo se nachází ve sbírkách..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Bez názvu, 1969 - serigrafi e, 41,5 × 58,5 cm, sign. na rubu K. Malich, 1969

24 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Bez názvu, 1969 - tuš, papír, 58 × 41,5 cm, sign. UD Jan Kubíček 1969 I. 1–3

30 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Bez názvu, 1969 - tuš, papír, 58 × 41,5 cm, sign. UD Jan Kubíček 1969 II. 1–3

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Bez názvu, 1967/1972 - sítotisk, papír, 27 × 22 cmPublikováno: Pomajzlová Alena: Obraz a slovo..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

10 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Bez názvu, 1967 - lept, papír, 70/100, pasparta, rám, sklo, 19 × 26 cm, sign. PD tužkou K. Malich..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Bez názvu, 2004 - uhel, běloba, papír, rám, sklo, 60 × 85,5 cm, sign. PD tužkou D. Chatrný

80 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Bez názvu - ohýbaný plech, 58 × 38 cmProvenience: Majitel dílo získal z ateliéru autora.

60 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Toaletka - Čechy, návrh arch. J. Friedl a J. Grunt, dřevo s leštěnou šelakovou politurou,..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

19 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Eschyle Prométheus, 1924 - kniha s černobílými akvatintami a lepty, papír Japon, 71/200, papírová..

vyvolávací cena:
90 000 CZK

Květák Brassiva, 2016–2017 - kombinovaná technika, objekt, výška 69 cm

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Lampa - Rakousko, podle návrhu J. Hoff manna navrženo pro domy: Hohe Warte, Haus Henneberg, Haus..

44 000 CZK
vyvolávací cena:
42 000 CZK

Lampa ve stylu Wiener Werkstätte - Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., mosaz, plastické aplikace..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Rondokubistická nástěnná svítidla – 2ks - Čechy, 20. léta 20. stol., litá mosaz leštěná, mléčné..

vyvolávací cena:
24 000 CZK

Amphora, 1913 - mědirytina, ruční papír, 22 × 14 cm, sign. LD v desce Kupka, zn. UP 1913, PD..