vyvolávací cena:
48 000 CZK

Průmyslová krajina, 1961 - olej, sololit, rám, 24,5 × 30,5 cm, sign. PD F. Gross, na rubu 1961

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Nástěnná svítidla Art Deco – 2 ks - Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, dvouplamenná..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Nápojová souprava Pantogravur No. 111 – 11 ks - Čechy, Karlovy Vary, návrh H. Hussmann v r. 1929,..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Stolička ke klavíru - Čechy, 30. léta 20. stol., výroba fa Slezák, chromovaný obecný kov, dřevo,..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Velké funkcionalistické sedátko - Čechy, od 30. let 20. stol., výroba fa Robert Slezák, Bystřice..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Lampa - Rakousko, Vídeň, 30./40. léta 20. stol., výroba pravděpodobně fa Hagenauer, ebenové dřevo,..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Servírovací stolek - Čechy, 20. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, čiré sklo, dvoupodlažní..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Souprava sklenic s irizovaným listrem – 30 ks - Čechy, návrh L. Sutnar kolem r. 1930 pro Krásnou..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Stropnice – 6 ks - Čechy, 30. léta 20. stol., lakované dřevo, niklovaný obecný kov, mléčné sklo, 6..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

No more art - serigrafie, papír, 99/120, rám, sklo,49,5 × 69 cm, sign. PD Ben

50 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Eska stadion tourist - tempera, papír, 85 × 60,5 cmProvenience: Dílo pochází z pozůstalosti..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Z cyklu One or two or Crowd, 2008 - kresba sprejem, papír, rám, sklo, 69 × 98,5 cm, sign. na rubu..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Pocta Baudelairovi XV., 1972 - serigrafie, papír, rám, sklo, 44 × 32 cm, sign. PD tužkou Jiří..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Pocta Baudelairovi XIV., 1972 - serigrafi e, papír, rám, sklo, 44 × 32 cm, sign. PD tužkou Jiří..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Váza Brusel - vtlačená zn. DUK, Čechy, 60. léta 20. stol., porcelán s malovaným abstraktním..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Jawetta Manet – 2 ks - barevný tisk, papír, 80 × 58 cmProvenience: Dílo pochází z pozůstalosti..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Podlahová lampa - Čechy, 60. léta 20. stol., mosaz, lakovaný obecný kov, dvouplamenná ikonická..

4 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Váza - Čechy, provedení pravděpodobně Haida kolem r. 1925, návrh W. Kulka, čiré sklo žlutě..