vyvolávací cena:
12 000 CZK

Barový stolek - Čechy, 20. léta 20. stol., mořené dřevo, čiré sklo, chromovaný kov, gumová kola,..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Lustr s lipovými lístky - Čechy, 30. léta 20. stol., mosaz, čiré matované sklo s optickým dekorem,..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Brož - pravděpodobně 1. čsl. punc, Čechy, počátek 20. let 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000,..

vyvolávací cena:
24 000 CZK

Slovácko, 1909 - akvatinta, papír, pasparta, rám, sklo, 21,5 × 30,5 cm, sign. PD tužkou Vojt..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Dáma s kloboukem - pastel, tužka, papír, rám, sklo, 48,5 × 36 cm, sign. PN VN

14 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Dvířka k trezoru - Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., mosaz, dvířka v rámu se stěžejkovým..

vyvolávací cena:
26 000 CZK

Cesta s topoly, 1936 - olej, plátno, rám, 44 × 31 cm, sign. LD V. Rabas 36, na rubu papírový..

vyvolávací cena:
19 000 CZK

Miska - malované značky na podední, Čechy, 30. léta 20. stol., glazovaná keramika, hluboká miska..

70 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Jarní krajina s chalupami - olej, plátno, rám, 35 × 45,5 cm, na rubu razítko z pozůstalosti..

9 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Malířský stojan - Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené a voskované dřevo, obecný kov, polohovatelný..

vyvolávací cena:
38 000 CZK

Pohled na Vsetín - olej, plátno,karton, rám, 34 × 47,5 cm, sign. LD O. Bubeníček

vyvolávací cena:
24 000 CZK

Podzimní alej - olej, karton, rám, sklo, 42,5 × 52,5 cm, sign. PD Ant. Hudeček

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Krajina s břízami, 30. léta - olej, lepenka, rám, 50 × 64 cm, sign. LD Otakar HůrkaDílo bylo..

36 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Léto na dědině, 1920 - olej, plátno, rám, sklo, 55,5 × 61,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 20

22 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Letní krajina s chalupou - olej, karton, rám, 33 × 47 cm, sign. PD O. Bubeníček

24 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Odraz v řece - olej, karton, rám, sklo, 42,5 × 58 cm, sign. PD Ant. Hudeček, na rubu na kartonu..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Louka v horách - olej, karton, rám, sklo, 33 × 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček

24 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Lesní potok, 1930 - olej, lepenka, rám, sklo, 38,5 × 48,5 cm, sign. LD Rom. Havelka 1930