44 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Les na Hollenbachsprengu, Šumava umírající a romantická, 1929 - barevný dřevoryt, papír, č. tisku..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Konvolut grafických listů, 1959–1963 – 7 ks - 6 ks strukturální grafika 10 × 4 cm, 16,5 × 31,5 cm,..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Opička - patinovaná sádra, výška 27 cm, rytá sign. Vingler

22 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Bez názvu, 1946 - frotáž, papír, pasparta, rám, sklo, 30 × 44 cm, sign. PN V Tikal 8.7.46, na rubu..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Ženské torzo, 1967 - litografie, papír, 24/40, pasparta, rám, sklo, 54 × 33,5 cm, sign. PD F. Muzika

vyvolávací cena:
26 000 CZK

Postava z Comedie dell'arte, 1944 - akvarel, tužka, běloba, papír, pasparta, rám, sklo,18,5 × 14,5..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Velká divadelní svítidla – 2 ks - Čechy, 70. léta 20. stol., eloxovaný a stříkaný obecný kov,..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

vyvolávací cena:
110 000 CZK

240 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

vyvolávací cena:
40 000 CZK

Růžový sen, 2011 - olej, plátno, rám, 80 × 100 cm, sign. PD Načeradský, LD 2011, na rubu..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Červený brouk - olej, plátno, 40,5 × 40 cm

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Bez názvu, 2007 - olej, plátno, rám, 30,5 × 25,5 cm, sign. LD I. Ouhel 07

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Bez názvu, 2016 - asambláž, deska, 56 × 40,5 cm, sign. na rubu P. Lysáček 7/2016

140 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Rodeo, 1996 - olej, plátno, rám, 160 × 100 cm, sign. na rubu V. Soukup 96Dílo bylo vystaveno na..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Lustr Sputnik s broušenými květy - Čechy, 60. léta 20. stol., mosaz, broušené sklo, osmiplamenné..

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Váza s tygřím motivem - Čechy, 60. léta 20. stol., čiré sklo se žlutou a černou lazurou částečně..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Vzlet, 1965 - perforovaný tisk, papír, aut. tisk 2/5, rám, sklo, 24 × 29,5 cm, sign. PD tužkou..