#44

#44

1-50
541 zobrazení
50 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
10. 12. 2017 13:30
47. aukce
47. aukce

Paraván - Itálie,? 2. pol. 19. stol., řezbované zlacené dřevo, fazetované sklo (pozdější), třídílný paraván se třemi malovanými panó s galantní scénou v krajině, rozměr 156 × 134 cm