Váza ve stylu Wiener Werkstaette - Rakousko, 10. léta 20. stol., zlacená a patinovaná mosaz, celoplošně žebrované tělo s kladívkovým dekorem uprostřed přiškrcené jemným prstencem, výška 18,5 cm