stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 38 x 23,5 cm |
signatura | sign. PD Slavík |
rám | 60 x 36 cm |
Krajina - olej na kartonu, signováno PD Slavík, rozměr 38 x 23,5 cm, rámováno 60 x 36 cm, rám poškozený
stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 38 x 23,5 cm |
signatura | sign. PD Slavík |
rám | 60 x 36 cm |