#9

Oldřich Slavík

Oldřich Slavík
Oldřich Slavík
Oldřich Slavík
Oldřich Slavík
Oldřich Slavík
#9

Oldřich Slavík

1664 zobrazení
700 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
olej, karton
38 x 23,5 cm
sign. PD Slavík
60 x 36 cm

Krajina - olej na kartonu, signováno PD Slavík, rozměr 38 x 23,5 cm, rámováno 60 x 36 cm, rám poškozený