stav | dobrý |
technika | olej, pláno |
rozměr | 72 x 100 cm |
signatura | nesignováno |
rám | 102 x 130 cm |
Manželský pár - olej na plátně v širokém starožitném rámu, autor neurčen, restaurováno, rám mírně poškozen, rozměr 72 x 100 cm, rozměr rámu 102 x 130 cm. Mohutný široký repre rám