stav | dobrý |
technika | tempera, karton |
rozměr | 34 x 50 cm |
rok | 1942 |
signatura | sign. LD Včelička |
rám | 44 x 61 cm |
Zátiší - olejová tempera na kartonu, zaskleno, rámováno, signováno LD Včelička 42
stav | dobrý |
technika | tempera, karton |
rozměr | 34 x 50 cm |
rok | 1942 |
rám | 44 x 61 cm |