#5

Ringo Čech

Ringo Čech
Ringo Čech
Ringo Čech
Ringo Čech
Ringo Čech
Ringo Čech
#5

Ringo Čech

5 limitů
2602 zobrazení
26 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
výborný
olej, pláno
53 x 63,5 cm
1983
sign. LN Ringo
65,5 x 76 cm

Teroristka s papouškem a ručním granátem - olej na plátně, signováno LN Ringo, datováno 83, na zadní straně autorský štítek