stav | dobrý |
technika | olej, pláno |
rozměr | 65 x 50 cm |
signatura | sign. PD Jos Fiala |
Chlapec u potoka - olej na plátně, signováno PD Jos. Fiala, rozměr 65 x 50 cm
stav | dobrý |
technika | olej, pláno |
rozměr | 65 x 50 cm |