#4

Josef Fiala

Josef Fiala
Josef Fiala
Josef Fiala
Josef Fiala
#4

Josef Fiala

9 limitů
1693 zobrazení
25 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
olej, pláno
65 x 50 cm
sign. PD Jos Fiala

Chlapec u potoka - olej na plátně, signováno PD Jos. Fiala, rozměr 65 x 50 cm