stav | poškozeno |
technika | olej, pláno |
rozměr | 65 x 56 cm |
signatura | sign. PD Jos Fiala |
Vypravěčka - olej na plátně, signováno PD Jos. Fiala, malba na některých místech poškozena
stav | poškozeno |
technika | olej, pláno |
rozměr | 65 x 56 cm |