stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 34 x 49 cm |
rok | 1983 |
signatura | sign. PD MŠ |
stav díla | na zadní straně autorský přípis |
Od chladu k jaru v Brádle - olej na kartonu , signováno PD MŠ
stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 34 x 49 cm |
rok | 1983 |
signatura | sign. PD MŠ |