datum aukce 25. 01. 2016 20:05
1094
vyvolávací cena: 400 CZK

18. Máša Šormová roz. Hloušková

Od chladu k jaru v Brádle - olej na kartonu , signováno PD MŠ

stav dobrý
technika olej, karton
rozměr 34 x 49 cm
rok 1983
signatura sign. PD MŠ
stav díla na zadní straně autorský přípis