#18

Máša Šormová roz. Hloušková

Máša Šormová roz. Hloušková
Máša Šormová roz. Hloušková
Máša Šormová roz. Hloušková
Máša Šormová roz. Hloušková
Máša Šormová roz. Hloušková
Máša Šormová roz. Hloušková
#18

Máša Šormová roz. Hloušková

1790 zobrazení
400 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
olej, karton
34 x 49 cm
1983
sign. PD MŠ
na zadní straně autorský přípis

Od chladu k jaru v Brádle - olej na kartonu , signováno PD MŠ