stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 44 x 33 cm |
signatura | sign. PD Vorliček Eduard |
rám | 53 x 43 cm |
stav díla | zaskleno |
K Opařanům - olej na kartonu v rámu, signováno PD Vorliček Eduard K Opařanům, rámováno
stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 44 x 33 cm |
rám | 53 x 43 cm |
stav díla | zaskleno |