#17

Eduard Vorlíček

Eduard Vorlíček
Eduard Vorlíček
Eduard Vorlíček
Eduard Vorlíček
Eduard Vorlíček
Eduard Vorlíček
#17

Eduard Vorlíček

1076 zobrazení
500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
olej, karton
44 x 33 cm
sign. PD Vorliček Eduard
53 x 43 cm
zaskleno

K Opařanům - olej na kartonu v rámu, signováno PD Vorliček Eduard K Opařanům, rámováno