stav | dobrý |
technika | olej, pláno |
rozměr | 42,5 x 63 cm |
signatura | nesignováno |
rám | 50 x 70 cm |
Dívka s dlouhými vlasy - neurčený autor, olej na plátně, rentoilováno v bocích plátnem, restaurováno, rozměr 42,5 x 63 cm, nově rámováno 50 x 60 cm