stav | dobrý |
technika | kresba, karton |
rozměr | 15 x 27 cm |
rok | 1948 |
signatura | sign. PD Hejl |
stav díla | zaskleno |
Pes u boudy - kresba na papíře, v rámu pod sklem, signováno PD Hejl 48, rozměr 15 x 27 cm
stav | dobrý |
technika | kresba, karton |
rozměr | 15 x 27 cm |
rok | 1948 |
signatura | sign. PD Hejl |
stav díla | zaskleno |