#15

Alois Hejl

Alois Hejl
Alois Hejl
Alois Hejl
Alois Hejl
Alois Hejl
#15

Alois Hejl

1000 zobrazení
190 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 190 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
kresba, karton
15 x 27 cm
1948
sign. PD Hejl
zaskleno

Pes u boudy - kresba na papíře, v rámu pod sklem, signováno PD Hejl 48, rozměr 15 x 27 cm