#13

Emil Holárek

Emil Holárek
Emil Holárek
Emil Holárek
Emil Holárek
Emil Holárek
#13

Emil Holárek

3 limity
1047 zobrazení
3 800 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
výborný
pastel, karton
60 x 47 cm
sign. PD E. Holárek
77 x 64 cm

Portrét dívky - Holárek Emil, pastel na papíře, portrét dívky, signováno vpravo dole E. Horálek, rozměr 60 x 47 cm, zdobený oválný blondel rám 77 x 64