stav | výborný |
technika | pastel, karton |
rozměr | 60 x 47 cm |
signatura | sign. PD E. Holárek |
rám | 77 x 64 cm |
Portrét dívky - Holárek Emil, pastel na papíře, portrét dívky, signováno vpravo dole E. Horálek, rozměr 60 x 47 cm, zdobený oválný blondel rám 77 x 64