datum aukce 25. 01. 2016 20:05
2
918
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 1 900 CZK

12. Jan Konůpek

Krajina Milotice nad B. - olej na kartonu v rámu, signováno PD Konupek, rozměr 46 x 37 cm, zezadu autorský přípis, rám mírně poškozen

stav dobrý
technika olej, karton
rozměr 46 x 37 cm
signatura sign. PD Konupek
stav díla na zadní straně autorský přípis

3****3 4 000 CZK 25. 01. 2016 20:19:39
1****2 3 900 CZK 25. 01. 2016 20:19:35
3****3 3 800 CZK 25. 01. 2016 20:19:31
1****2 3 700 CZK 25. 01. 2016 20:19:27
3****3 3 600 CZK 25. 01. 2016 20:19:20
1****2 3 500 CZK 25. 01. 2016 20:19:16
3****3 3 400 CZK 25. 01. 2016 20:19:04
1****2 3 300 CZK 25. 01. 2016 20:18:52
3****3 3 300 CZK 25. 01. 2016 20:18:52
1****2 3 200 CZK 25. 01. 2016 20:18:44
3****3 3 100 CZK 25. 01. 2016 20:18:44
1****2 3 000 CZK 25. 01. 2016 20:18:32
3****3 2 900 CZK 25. 01. 2016 20:18:32
1****2 2 800 CZK 25. 01. 2016 20:18:26
3****3 2 700 CZK 25. 01. 2016 20:18:26
1****2 2 600 CZK 25. 01. 2016 20:18:22
3****3 2 500 CZK 25. 01. 2016 20:18:22
1****2 2 400 CZK 25. 01. 2016 20:18:13
3****3 2 300 CZK 25. 01. 2016 20:18:13
1****2 2 200 CZK 25. 01. 2016 20:18:03
3****3 2 100 CZK 25. 01. 2016 20:18:03
1****2 2 000 CZK 25. 01. 2016 20:17:40