stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 46 x 37 cm |
signatura | sign. PD Konupek |
stav díla | na zadní straně autorský přípis |
Krajina Milotice nad B. - olej na kartonu v rámu, signováno PD Konupek, rozměr 46 x 37 cm, zezadu autorský přípis, rám mírně poškozen