#12

Jan Konůpek

Jan Konůpek
Jan Konůpek
Jan Konůpek
Jan Konůpek
Jan Konůpek
Jan Konůpek
Jan Konůpek
Jan Konůpek
#12

Jan Konůpek

1427 zobrazení
4 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
olej, karton
46 x 37 cm
sign. PD Konupek
na zadní straně autorský přípis

Krajina Milotice nad B. - olej na kartonu v rámu, signováno PD Konupek, rozměr 46 x 37 cm, zezadu autorský přípis, rám mírně poškozen