datum aukce 25. 01. 2016 20:05
877
vyvolávací cena: 500 CZK

10. Karel Živný

Chalupy v zimě - kolorovaná kresba na kartonu, signováno LD K. Živný 1963, rám je poškozený, krycí sklo chybí

stav dobrý
technika kresba, karton
rozměr 32 x 23 cm
rok 1963
signatura sign. LD K. Živný
rám 53,5 x 46 cm
stav díla chybí sklo