stav | výborný |
technika | akvarel, karton |
rozměr | 42 x 62 cm |
rok | 1898 |
signatura | sign. LD L Kuba |
rám | 54 x 73 cm |
stav díla | na zadní straně, razitko a popis výstav |
Rybník Poděbradská Velká Mísa - Významné dílo českého mistra Ludvíka Kuby, vystaveno v roce 1898 na první výstave S.V.U. Mánes, reprodukováno v časopisu Volné Směry 1898. Restituce z Národní Galerie. Dále vystaveno v roce 2012 v Goltzově tvrzi pod kat. číslem 87. Ludvík Kuba, akvarel na kartonu, Rybník Poděbradská Velká Mísa signováno LD L Kuba 1898, rozměr 42 x 62 cm, rám 54 x 73. Pravost ověřena a konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem