90 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Rybník Poděbradská Velká Mísa - Významné dílo českého mistra Ludvíka Kuby, vystaveno v roce 1898..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Vypravěčka - olej na plátně, signováno PD Jos. Fiala, malba na některých místech poškozena

25 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Pasáčci koz - olej na plátně, signováno VD Jos. Fiala, rozměr 65 x 50

25 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Chlapec u potoka - olej na plátně, signováno PD Jos. Fiala, rozměr 65 x 50 cm

26 000 CZK
vyvolávací cena:
2 900 CZK

Teroristka s papouškem a ručním granátem - olej na plátně, signováno LN Ringo, datováno 83, na..

2 900 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Zátiší - olejová tempera na kartonu, zaskleno, rámováno, signováno LD Včelička 42

1 200 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Na Novém Světě v Praze - olejová tempera na kartonu, signováno LD Géza Včelička 43, zaskleno, rám..

9 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Manželský pár - olej na plátně v širokém starožitném rámu, autor neurčen, restaurováno, rám mírně..

vyvolávací cena:
700 CZK

Krajina - olej na kartonu, signováno PD Slavík, rozměr 38 x 23,5 cm, rámováno 60 x 36 cm, rám..

vyvolávací cena:
500 CZK

Chalupy v zimě - kolorovaná kresba na kartonu, signováno LD K. Živný 1963, rám je poškozený,..

vyvolávací cena:
400 CZK

Martinková bába - kresba na kartonu, autorská poznámka Martinková bába 1904 Kleneč, autorem je..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Krajina Milotice nad B. - olej na kartonu v rámu, signováno PD Konupek, rozměr 46 x 37 cm, zezadu..

3 800 CZK
vyvolávací cena:
2 900 CZK

Portrét dívky - Holárek Emil, pastel na papíře, portrét dívky, signováno vpravo dole E. Horálek,..

500 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Kostel na Podkarpatské Rusy - olej na kartonu,, rám mírně poškozen

190 CZK
vyvolávací cena:
190 CZK

Pes u boudy - kresba na papíře, v rámu pod sklem, signováno PD Hejl 48, rozměr 15 x 27 cm

3 900 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Dívka s dlouhými vlasy - neurčený autor, olej na plátně, rentoilováno v bocích plátnem,..

vyvolávací cena:
500 CZK

K Opařanům - olej na kartonu v rámu, signováno PD Vorliček Eduard K Opařanům, rámováno

vyvolávací cena:
400 CZK

Od chladu k jaru v Brádle - olej na kartonu , signováno PD MŠ