#8

Knihomol : měsíčník bibliofilský a sběratelský

#8

Časopisy
420 zobrazení
1 500 Kč
1. PODZEMNÍ ANTIKVARIÁT
1. PODZEMNÍ ANTIKVARIÁT
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
3. 2. 2022 18:00

1926-1927

Ročník VI., 1926 (203 stran) ; Knihomol : list pro knižní kulturu, bibliofilství a sběratelství, Rok 1927, číslo 1-3 (63 stran) + příloha Knihomolův diář, Ročník 1927, číslo 1-4 (47 stran). Praha, Královské Vinohrady : Ludvík Bradáč, 1926-1927. Obsahuje signované grafické přílohy: Otakar Hubšil, dřevoryt ; Jan Rambousek, dřevoryt ; Josef Hodek, dřevoryt ; Ferdiš Duša, linoryt; Jaroslav Šváb, dřevoryt ; Vlad. Šindler, dřevoryt ; Alois Moravec, litografie ; J. Mařík, dřevoryt. Polokožená vazba se zlacenou ořízkou.