datum aukce 17. 10. 2018 18:00
140
prodáno za: 650 000 EUR
vyvolávací cena: 630 000 EUR

59. Kars Jiří (Georg)

Zuzana v lázni (1921)

technika olej, plátno, rentoilováno

Sál 650 000 EUR 17. 10. 2018 19:02:42
Sál 630 000 EUR 17. 10. 2018 19:02:25