datum aukce 17. 10. 2018 18:00
103
prodáno za: 110 000 EUR
vyvolávací cena: 65 000 EUR

36. Holan Karel

Zimní krajina (1932)

technika olej, plátno

Sál 110 000 EUR 17. 10. 2018 18:51:22
Sál 100 000 EUR 17. 10. 2018 18:51:16
Sál 95 000 EUR 17. 10. 2018 18:51:12
Sál 90 000 EUR 17. 10. 2018 18:51:08
Sál 85 000 EUR 17. 10. 2018 18:51:03
Sál 80 000 EUR 17. 10. 2018 18:51:01
Sál 75 000 EUR 17. 10. 2018 18:50:57
Sál 70 000 EUR 17. 10. 2018 18:50:52
Sál 65 000 EUR 17. 10. 2018 18:50:46