#3

Felix Bibus
(1899 – 1971)

Sklizeň

Bibus Felix (1899-1971)
#3

Felix Bibus
(1899 – 1971)

Sklizeň

446 zobrazení
60 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
15. 5. 2019 18:00

olej, plátno

Sklizeň, 1933