datum aukce 26. 02. 2019 18:00
132
vyvolávací cena: 410 000 EUR

99. Lhoták Kamil (1912-1990)

Pobřežní patrola (Krajina s letadlem, ponorkou a sopkou), 1983

technika olej, plátno na lepence