datum aukce 26. 02. 2019 18:00
120
prodáno za: 450 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

75. Kotík Jan (1916-2002)

Malba, 1965

technika olej, plátno, rentoilováno v NG před výstavou

Sál 450 000 CZK 26. 02. 2019 19:04:17