datum aukce 26. 02. 2019 18:00
122
prodáno za: 750 000 EUR
vyvolávací cena: 650 000 EUR

62. John Jiří (1923-1972)

Krajina

technika olej, plátno

Sál 750 000 EUR 26. 02. 2019 18:55:59
Sál 700 000 EUR 26. 02. 2019 18:55:58
Sál 650 000 EUR 26. 02. 2019 18:55:45