datum aukce 26. 02. 2019 18:00
70
prodáno za: 200 000 EUR
vyvolávací cena: 200 000 EUR

50. Chlupáč Miloslav (1920-2008)

Zátiší s lahví

technika olej, plátno na lepence

Sál 200 000 EUR 26. 02. 2019 18:47:40