datum aukce 26. 02. 2019 18:00
154
prodáno za: 370 000 EUR
vyvolávací cena: 220 000 EUR

35. Gross František (1909-1985)

Ohrada v Libni (s plynojemem), 1943

technika olej, plátno na lepence

Sál 370 000 EUR 26. 02. 2019 18:39:27
Sál 360 000 EUR 26. 02. 2019 18:39:22
Sál 350 000 EUR 26. 02. 2019 18:39:19
Sál 340 000 EUR 26. 02. 2019 18:39:12
Sál 330 000 EUR 26. 02. 2019 18:39:09
Sál 320 000 EUR 26. 02. 2019 18:39:06
Sál 310 000 EUR 26. 02. 2019 18:39:01
Sál 300 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:58
Sál 290 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:53
Sál 280 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:49
Sál 270 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:45
Sál 260 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:41
Sál 250 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:35
Sál 240 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:30
Sál 230 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:19
Sál 220 000 EUR 26. 02. 2019 18:38:12