Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#3
Rudolf Adámek
(1882 – 1953)
Krajina s cestou
#3
Rudolf Adámek
(1882 – 1953)
Krajina s cestou
346 zobrazení
24 000 Kč
Galerie Pictura
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
26. 2. 2019 18:00
Rudolf Adámek
Prohlédnout autora
Aukce výtvarného umění
Aukční katalog
olej, plátno
Krajina s cestou, 1924
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript