datum aukce 26. 02. 2019 18:00
81
prodáno za: 24 000 EUR
vyvolávací cena: 24 000 EUR

3. Adámek Rudolf (1882-1953)

Krajina s cestou, 1924

technika olej, plátno

Sál 24 000 EUR 26. 02. 2019 18:21:30