datum aukce 26. 02. 2019 18:00
68
prodáno za: 18 000 EUR
vyvolávací cena: 18 000 EUR

15. Černotová Lenka (1985)

Vlci mají oběd

technika olej, plátno

Sál 18 000 EUR 26. 02. 2019 18:25:58