datum aukce 26. 02. 2019 18:00
163
prodáno za: 1 350 000 EUR
vyvolávací cena: 1 350 000 EUR

137. Preisler Jan (1872-1918)

Obraz z cyklu Jaro, 1907

technika olej, plátno na lepence

Sál 1 350 000 EUR 26. 02. 2019 19:42:23