#4

Ondřej Basjuk

Ondřej Basjuk
#4

Ondřej Basjuk

1 limit
763 zobrazení
71 000 Kč
POST BELLUM, z.ú.
POST BELLUM, z.ú.
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
1. 12. 2020 20:00

Obelisk | akryl na papíře | 50 x 30 cm | rok: 2018 | rámováno | provenience: The Pudil Family Foundation | autor: 1983