Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#4
2
Ondřej Basjuk
#4
2
Ondřej Basjuk
1 limit
763 zobrazení
71 000 Kč
POST BELLUM, z.ú.
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
1. 12. 2020 20:00
Aukce pro Centrum pomoci Paměti národa
Aukční katalog
Obelisk | akryl na papíře | 50 x 30 cm | rok: 2018 | rámováno | provenience: The Pudil Family Foundation | autor: 1983
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript