#5

Jarotta Marek (*1988) - K východu

#5

481 zobrazení
8 500 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
2. 5. 2021 18:00

2017, 50x50cm, komb.technika na plátně, signováno zezadu, nerámováno