Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#4
4
Horvátová Lucia (*1991) - Bez názvu
#4
4
414 zobrazení
10 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
2. 5. 2021 18:00
3.eAukce výtvarného umění
Aukční katalog
2018, 60x40cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript