#75

Kopecký B. (1928 - 2010) - Černá krajina

#75

488 zobrazení
120 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
18. 10. 2020 18:00

1976, 40x56cm, olej na plátně, signováno PD, autorsky rámováno, majitel získal z ateliéru autora