#22

Hložník F. - Lovec

Hložník F. - Lovec
#22

Hložník F. - Lovec

636 zobrazení
65 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
19. 4. 2020 17:00
1.eAukce
1.eAukce

informace
110x85cm, olej na plátně, signováno PD, rámováno, rok 1979

provenience: z majetku rodiny autora