Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#22
2
Hložník F. - Lovec
#22
2
Hložník F. - Lovec
636 zobrazení
65 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
19. 4. 2020 17:00
1.eAukce
Aukční katalog
informace
110x85cm, olej na plátně, signováno PD, rámováno, rok 1979
provenience: z majetku rodiny autora
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript