#15

Ďurček R. - Downhill

Ďurček R. - Downhill
#15

Ďurček R. - Downhill

392 zobrazení
25 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
19. 4. 2020 17:00
1.eAukce
1.eAukce

informace
2013, 80x50cm, olej na plátně, signatura zezadu, nerámováno