technika | bílý, malovaný porcelán |
rozměr | výška 24 cm |
signatura | značeno zespodu: modré zkřížené meče , dvě čárky, vtlačeným číslem 88, psaným číslem 536 |
provenience | Německo |
data autora | 1825 - 1894 |
1825-1924 | bílý, malovaný porcelán | váza v empírovém stylu, patka s reliéfními linkami, uprostřed boční úchyty, zdobená žlutými linkami a konturami, malovaným velkým a menším květem a poupaty růží | značeno zespodu: modré zkřížené meče , dvě čárky, vtlačeným číslem 88, psaným číslem 536 | výška 24 cm | Míšeň, Německo