#81

Míšeň | Váza v antickém tvaru s malovanými růžemi

#81

Porcelain and fine Ceramics
281 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

bílý, malovaný porcelán
výška 24 cm
značeno zespodu: modré zkřížené meče , dvě čárky, vtlačeným číslem 88, psaným číslem 536
provenience
Německo
data autora
1825 - 1894

1825-1924 | bílý, malovaný porcelán | váza v empírovém stylu, patka s reliéfními linkami, uprostřed boční úchyty, zdobená žlutými linkami a konturami, malovaným velkým a menším květem a poupaty růží | značeno zespodu: modré zkřížené meče , dvě čárky, vtlačeným číslem 88, psaným číslem 536 | výška 24 cm | Míšeň, Německo