#8

Josef Procházka (1909-1984) | Jaro na potoce

#8

4 limity
962 zobrazení
Vyvolávací cena: 44 000 Kč
20. 10. 2021 19:00

olej na kartonu
50 x 70 cm (celkový rozměr 70 x 90 cm)
provenience
Československo

1930-1950 | Československo | olej na kartonu | 50 x 70 cm (celkový rozměr 70 x 90 cm) | signováno vpravo dole, vzadu na kartonu přípis "Jaro na potoce " maloval Jos. Procházka | luxusní rám francouzského typu s reliéfními ozdobami a zdobenou vnitřní lištou, patinovaný |