technika | olej na kartonu |
rozměr | 50 x 70 cm (celkový rozměr 70 x 90 cm) |
provenience | Československo |
1930-1950 | Československo | olej na kartonu | 50 x 70 cm (celkový rozměr 70 x 90 cm) | signováno vpravo dole, vzadu na kartonu přípis "Jaro na potoce " maloval Jos. Procházka | luxusní rám francouzského typu s reliéfními ozdobami a zdobenou vnitřní lištou, patinovaný |