technika | tuš, akvarel, kvaš na papíře |
rozměr | výřez pasparty 29 x 38 cm (celkový rozměr 51 x 60 cm) |
1946 | tuš, akvarel, kvaš na papíře | výřez pasparty 29 x 38 cm (celkový rozměr 51 x 60 cm) | signováno vpravo uprostřed, datováno 1946 | hnědý rám s paspartou a sklem