#37

Leo Haas (1901 - 1983) | Ležící akt zezadu

#37

Kresby a malby
413 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

tuš, akvarel, kvaš na papíře
výřez pasparty 29 x 38 cm (celkový rozměr 51 x 60 cm)

1946 | tuš, akvarel, kvaš na papíře | výřez pasparty 29 x 38 cm (celkový rozměr 51 x 60 cm) | signováno vpravo uprostřed, datováno 1946 | hnědý rám s paspartou a sklem